Filmowaniem w tej naszej małej grupce zajmuje się ja czyli Wojtek:)
W swoją pracę a zarazem pasję wkładam całe serce, najważniejsze dla mnie jest wasze zadowolenie z efektów co nie zmienia faktu że film musi mi się też podobać. Zapraszam do obejrzenia co w ostatnim czasie stworzyłem.

Teledyski Ślubne

czyli to z czego jesteśmy dumni a zarazem cieszy nas gdy zobaczymy uśmiech, zdziwienie a czasem i łezkę w oku naszych przyjaciół:)

Teledyski zespołów

Dobra muzyka aż się prosi o klimatyczny teledysk dziękujemy naszym Zgórcom, Paka Band, Górmanom, Remo i pozostałym, którzy nam zaufają

Inne (reklamy, eventy, studniówki)

Człowiek nie samymi weselami żyje a tu tylko mała cząstka tego co robimy po godzinach

Nasze Filmy zza kulis produkcji:

Witam was serdecznie na moim kanale filmowym. Dziś chcę podzielić się z Wami relacją z jednej z najbardziej ekscytujących sesji poślubnych, jakie miałem okazję zrealizować. Młoda para, Milena i Krzysztof, zabrała mnie i moją żonę, która jest fotografem, na Kasprowy Wierch w Zakopanem, aby stworzyć niezapomniane kadry z ich plenerowej sesji. Już podczas jazdy samochodem, zrobiłem kilka szybkich ujęć z ręki i z drona, aby pokazać piękno okolic. Kiedy dotarliśmy na miejsce, wsiadliśmy do kolejki i rozpoczęliśmy wjazd na szczyt. Spotkaliśmy grupę turystów, którzy z uśmiechem na twarzach śpiewali dla Mileny i Krzysztofa, dodając jeszcze więcej magii do tego wyjątkowego dnia. Przyroda wokół nas była niesamowita – widoki na Tatry zapierały dech w piersiach, a towarzyszący nam kruk i szybowiec dodawali jeszcze więcej charakteru i dynamiki naszym zdjęciom. Młoda para była wspaniała – pełna energii, miłości i radości, co sprawiło, że nasza praca była nie tylko łatwa, ale również bardzo przyjemna. Jako filmowiec, zawsze staram się uchwycić jak najwięcej emocji i szczegółów, aby stworzyć niepowtarzalne i pełne życia kadry dla moich klientów. W tym przypadku, sesja na Kasprowym Wierchu dostarczyła mi mnóstwo możliwości do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego. Nie tylko udało mi się uchwycić piękno krajobrazów, ale również szczerość i namiętność między Mileną i Krzysztofem. Dziękuję za obejrzenie tego vloga i mam nadzieję, że pokazałem Wam, jak wygląda nasza praca i jak wiele emocji możemy uchwycić w ramach plenerowych sesji fotograficznych, do zobaczenia w następnym filmie zza kulis.
Witajcie na filmie z pleneru ślubnego Mileny i Krzysztofa, który odbył się na Kasprowym Wierchu zimą. To magiczne miejsce z pewnością dostarczyło wiele niezapomnianych wrażeń oraz pięknych widoków, które uwieczniliśmy na tym filmie. Zimowa sceneria dodaje niepowtarzalnego uroku i romantyzmu. Biały puch na drzewach i górskich szlakach sprawia, że cała okolica wygląda niczym z bajki. Milena i Krzysztof zdecydowali się na zimowy plener ze względu na swoją miłość do gór. Z pewnością był to strzał w dziesiątkę, gdyż nie tylko udało nam się stworzyć wspaniałe ujęcia, ale również uchwycić ich namiętność i miłość do siebie. Kasprowy Wierch to miejsce, które zawsze zapiera dech w piersiach. Szczególnie zimą, gdy cała okolica jest pokryta śniegiem. Wspaniała panorama gór oraz malownicze zakątki sprawiły, że sesja plenerowa była nie tylko romantyczna, ale również bardzo malownicza. Bez wątpienia Kasprowy Wierch to jedno z najpiękniejszych miejsc na Podhalu, które warto odwiedzić. Dziękujemy Milenie i Krzysztofowi za zaufanie i możliwość uwiecznienia tak pięknej chwili na filmie. To był dla nas niezwykły dzień i niezapomniane doświadczenie. Mamy nadzieję, że film przypadnie Wam do gustu i zainspiruje do zorganizowania swojego pleneru ślubnego w takim wyjątkowym miejscu jak Kasprowy Wierch.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Telefony do nas:

Lila fotograf 607 521 174
Wojtek film 730 400 404

Mail:

artspider.foto@gmail.com

Napisz do nas