Cześć! Tu Lila i Wojtek. Tak na co dzień jesteśmy małżeństwem i razem pracujemy tworząc duet fotograficzno – filmowy. Fotografia, filmowanie to nasza pasja, a od kilku lat również sposób na życie. Co najbardziej lubimy w tej branży? Moment w którym oddajemy zlecenie i widzimy, że tak, udało się – dopasowaliśmy zlecenie pod konkretną Parę, trafiliśmy w gust. Jest satysfakcja, jest radość, jest pamiątka pokazująca tylko to co jest warte zapamiętania:)

Pracujemy realizując całe pakiety. Dlaczego? ponieważ cena wynika z czasu który poświęcamy na proces twórczy na komputerze, a nie ilości godzin, które spędzamy w dniu ślubu z Młodą Parą. Dzień ślubu to sama przyjemność i mimo, że pracujemy na najwyższych obrotach, to w końcu spędzamy bardzo przyjemnie czas i dobrze się z Wami bawimy:) Co tu dużo mówić-po prostu lubimy swoją pracę:)
Nasz priorytet to oddać zlecenie tak jak my sami chcielibyśmy je otrzymać. Dopracowane, z retuszem jeśli trzeba, z foto-książką, z filmem szytym na miarę. Aktualne ceny w zakładce cennik. Jest jeden pakiet, bo to ma być pamiątka na 100%. Oczywiście można go rozszerzyć o dodatki: plener w innym dniu, dodatkowe albumy, odbitki i co tylko wymyślicie, wtedy dokonujemy wyceny dodatków, ale baza czyli dzień ślubu jest stała.

Posiadamy legitymacje kamerzysty i fotografa wydawane przez Kurię Krakowską, upoważniające do posługi podczas celebracji liturgicznych.

Jeśli tylko jest okazja zachęcamy do umówienia się z nami na spotkanie w Zawoi, mamy wtedy okazję poznać się, przełamać pierwsze lody i pokazać szczegółowo nasze portfolio i albumy oraz dowiedzieć się jaki styl filmu najbardziej Wam odpowiada:)
Już nie możemy się doczekać, żeby Was poznać:)

Zapraszamy

Q&A


Para Młoda decyduje o której zaczynamy, czy rano u kosmetyczki czy dopiero np. podczas ubierania Państwa Młodych. Niezależnie o której godzinie zaczynamy zawsze zostaje do 1.00 w nocy do oczepin:)


Każdy film jest podzielony na krótkie części ok. 3-5 minutowe, które są montowane tak aby w krótkim czasie opowiedzieć pewną historę. Teledysk główny jest skrótem z całego wesela (najważniejsze momenty z całego dnia), trochę przypomina trailer filmu wchodzącego do kina. Teledysk z kościoła -zamiast tradycyjnego filmu z całej mszy św. trwającego kilkadziesiąt minut, poakazujemy całą mszę św. w 5 minut na bazie najważniejszych momentów, oczywiście przysięga i obrączki zostają w całości bez zmian:) teledyski z tańców to montowanie tańców z całej nocy, tylko najładniejszych momentów.


W dniu ślubu jesteśmy do dyspozycji Pary Młodej, więc Para Młoda decyduje co robimy w tym czasie. Jeśli jest sposobność zrobienia pleneru, robimy go bez żadnych dopłat:)


Najlepiej powiedzieć nam na czym chcecie film odtwarzać, czy na komputerze czy na dvd czy wpiąć pod telewizor:)

Format pliku filmowego mp4 jest najbardziej popularnym obecnie formatem plików filmowych. Bez problemu obsługują go wszystkie komputery (starszym modelom może być konieczne wgranie sterowników).
Natomiast telewizory mają podane w specyfikacji na stronie producenta jakie formaty filmów obsługują. Część obsługuje mp4 część nie, jeśli Para Młoda chce oglądać film na telewizorze warto nas uprzedzić, abyśmy sprawdzili te dane i w razie czego przygotowali dodatkowy plik:)
Jeśli natomiast Para chce odtworzyć płytę w tradycyjnym dvd podpinanym do telewizora, potrzebny jest format dvd video. Na komputerach z systemem operacyjnym do windows7 obsługują format dvd video. Systemy operacyjne windows 8.0, windows 10 i nowsze wymagają zainstalowania programu do otworzenia płyty w formacie dvd video.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Telefony do nas:

Lila fotograf 607 521 174
Wojtek film 730 400 404

Mail:

artspider.foto@gmail.com

Napisz do nas