Parę historii 

Przebojowa Para Patrycja i Jakub
W konkursie na ślub w najgorętszy dzień tego lata zwyciężyli Patrycja i Kuba. Jednak nawet zabójczo wysoka temperatura nie była w stanie zakłócić radosnej atmosfery tego dnia. Pod restaurację Rybia Wyspa w Gosprzydowej Para Młoda podjechała niebanalnym „Ogórkiem”, co już zapowiadało, że „oj będzie się działo”. Plener o zachodzie słońca i niezapomniane zimne ognie na pomoście:) Dopełnieniem całości był plener w Zawoi z widokiem na Babią Górę. Pozdrawiamy Patrycje i Jakuba oraz Gości Weselnych:)

 

Tym razem romantyczna historia Kasi i Bartka, dzień ślubu – wspaniali Goście i radosna Para Młoda to przepis na dzień pełen uśmiechu, żartów i przedniej zabawy. Po raz kolejny odwiedziliśmy nietuzinkową „Rybią Wyspę” w Gosprzydowej, a zabawę rozkręcił zespół BigBang z Dąbrowy Górniczej. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę:)
Zaczarowany Kraków w naszym obiektywie oraz spontaniczny wyjazd nad Bałtyk który zachwyca nawet w pochmurne deszczowe dni.

U Pana Młodego – deszcz, u Pani Młodej – słońce, a pod salą i słońce i deszcz… i tęcza! Nic tego dnia nie było wstanie zakłócić dobrego humoru weselników. Jakież to było wesele, przednia ekipa ze złotą świadkową na czele i oczywiście przebojowa Para Młoda. Przepiękny ślub w zabytkowym, klimatycznym kościele – parafii św. Klemensa w Zawoi Centrum. Pełen uśmiechu plener pod kroplami deszczu i niezapomniana zabawa w restauracji „Karolinka” w Bystrej Podhalańskiej. Pozdrawiamy Magdę Mateusza i caaaałą ekipę:)

Długo wyczekiwany plener w Tatrach. Choć pogoda tego dnia nie rozpieszczała to się udało i na chwilę słońce wyszło zza chmur.
Dziękujemy Ewelinie i Adrianowi za mile spędzony czas:)

Piękny ślub w zabytkowym kościele Św. Klemensa w Zawoi Centrum oraz plener w Beskidach z majestatyczną Babią Górą w tle

Niezapomniany plener z pasjonującymi widokami w Pieninach

Klimatyczny kościół w Suchej Beskidzkiej, restauracja Impresja w Jordanowie i niezapomniany plener na Jeziorze Mucharskim, czyli „Szanty na fali”

Przepiękny ślub w Sanktuarium Matki Bożej Makowskiej w Makowie Podhalańskim, „Karolinka” w Bystrej Podhalańskiej
i zaskakująca pogoda w środku zimy

O zachodzie słońca nad jeziorem oraz romantyczne ruiny zamku Lipowiec

Ferro Express i zachód słońca w Krakowie

Klimatyczny plener w Zawoi

Jabłonka i Babia Góra o poranku

„Karolinka” w Bystrej Podhalańskiej i listopadowe kadry

Romantyczny park – Szczurowa/Sucha Beskidzka

Kiedy podnoszą się mgły – Beskid Makowski i wesele w Jasmin Complex Resort & Spa Kuków

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Telefony do nas:

Lila fotograf 607 521 174 Wojtek film 730 400 404

Mail:

artspider.foto@gmail.com

Napisz do nas