Sylwia & Seweryn

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami relacją z niezwykłej sesji fotograficznej, którą mieliśmy przyjemność zrealizować dla pary młodej – Seweryna i Sylwii. Ich ślub i wesele odbyło się w malowniczej okolicy Zawoi, w urokliwym kościele św. Klemensa, który zachwycił nas swoim zabytkowym charakterem i atmosferą.

Już od samego początku wiedzieliśmy, że ten dzień będzie pełen emocji i wzruszeń, dlatego też postanowiliśmy uwiecznić każdą chwilę na zdjęciach, aby para młoda mogła później wspominać ten wyjątkowy moment w swoim życiu. W kościele, gdzie odbyła się ceremonia, panowała wyjątkowa atmosfera, która wprowadzała wszystkich w niepowtarzalny nastrój. Podczas plenerowej sesji zdjęciowej w Beskidach mieliśmy okazję fotografować Seweryna i Sylwię w otoczeniu majestatycznej Babiej Góry, co dodawało całości niesamowitej oprawy.

Zlecenie to było dla nas nie lada wyzwaniem, ale jednocześnie ogromną przyjemnością i satysfakcją. Staramy się zawsze podchodzić do każdej sesji z pasją i zaangażowaniem, by każde zdjęcie odzwierciedlało nie tylko piękno chwili, ale też emocje, jakie towarzyszą naszym klientom w tak ważnych dla nich momentach.

Dziękujemy Sewerynowi i Sylwii za zaufanie, jakim nas obdarzyli i za możliwość uwiecznienia na fotografiach ich niezapomnianego dnia. Mamy nadzieję, że zdjęcia, które dla nich wykonaliśmy, będą dla nich wspaniałą pamiątką na całe życie.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Telefony do nas:

Lila fotograf 607 521 174
Wojtek film 730 400 404

Mail:

artspider.foto@gmail.com

Napisz do nas