Ceremonia ślubna odbyła się w klimatycznym kościele w Suchej Beskidzkiej, który swoim urokiem zapierał dech w piersiach. Para młoda była zachwycona pięknem tego miejsca i całą ceremonią, która dla nich była wyjątkowym przeżyciem.

Następnie udaliśmy się na wesele, które odbyło się w eleganckiej restauracji Impresja w Jordanowie. Ta przepiękna sala weselna zachwyciła nas swym wyjątkowym wystrojem i klimatem, który idealnie wpasował się w charakter tej uroczystości. Wieczór był pełen zabawy, tańca i śmiechu, a my nieustannie uwiecznialiśmy najpiękniejsze momenty na naszych zdjęciach.

Ale to nie wszystko. Na plenerowej sesji zdjęciowej udaliśmy się na Jezioro Mucharskie, gdzie mieliśmy niepowtarzalną okazję zrobić niezapomniane zdjęcia na statku “Szanty na fali”. Ta romantyczna i piękna sceneria, połączona z wodnymi krajobrazami i słońcem zachodzącym za horyzont, stworzyła niesamowitą atmosferę.

To był dla nas wyjątkowy dzień, pełen niezapomnianych wrażeń i emocji, które mieliśmy okazję uwiecznić na naszych zdjęciach. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego dnia.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?

WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Telefony do nas:

Lila fotograf 607 521 174
Wojtek film 730 400 404

Mail:

artspider.foto@gmail.com

Napisz do nas